Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Özellikleri ve Xiaomi Scooter İncelemesi

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter; Ucuz bir elektrikli scooter arıyorsanız, Xiaomi’nin birkaç seçeneği var. Mi elektrikli scooter çeşitli modellerde gelir, bu nedenle her modelin özelliklerini dikkate almak önemlidir. Bu makalede, Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S ve 2’nin özelliklerinin yanı sıra bu elektrikli scooter çeşitleri hakkında bilgi edineceksiniz. Burada, ihtiyaçlarınız için doğru scooter’ı nasıl seçeceğinizi ele alacağız.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S İncelemesi

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter, tüketici sınıfı bir elektrikli scooter. Bird hizmetini sunmaya başlamadan üç ay önce piyasaya sürüldü ve orijinal Bird modeline dayanıyor. Bu inceleme, scooter’ın avantajlarını ve dezavantajlarını keşfedecektir. Kendiniz satın almak, kiralamaktan daha iyi bir seçim olabilir. Xiaomi scooter’ın sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin. İyi bir yatırım olup olmadığı kişisel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır.

Xiaomi 1S elektrikli scooter neredeyse tamamlandı. Sadece gidonları kurmanız ve scooter’ı beraberindeki uygulamaya bağlamanız yeterlidir. Scooter ayrıca, dayanıklılığını ve termal iletkenliğini artıran havacılık sınıfı alüminyumdan yapılmış sağlam bir çerçeve kullanır. Sadece 12,5 kg ağırlığındadır. Pil ömrünü, mevcut hızını ve uyarıları göstermek için bir LED ekrana sahiptir. Pili yaklaşık 40 dakika sürer ve şarj edilebilir.

Xiaomi Mi scooter kompakt bir cihazdır, ancak katlandığında özellikle uygun değildir. Bir arazi karışımı üzerinde iyi sürülür. Xiaomi Mi özellikle kompakt bir şekilde katlanmasa da güçlü bir motoru var. Bird One ile karşılaştırıldığında, Mi önemli ölçüde daha ucuz ve saklanması daha kolay. Bu scooter, performans, konfor ve dayanıklılığın iyi bir kombinasyonunu sağlar. Ayrıca 12 ay garantisi vardır.

Genel olarak, Xiaomi Mi elektrikli scooter, etrafta dolaşmanın eğlenceli ve kolay bir yoludur. Basit bir kontrol paneli, iyi bir hız ve geniş bir platform dahil olmak üzere sunabileceği çeşitli özelliklere sahiptir. Sadece 27 pound ağırlığında ve 220 pound’a kadar taşıyabilir. Güçlü bir fren sistemine sahiptir ve sadece dört saatte şarj olabilir. Ayrıca hızı 11 mph ile sınırlayan bir güç tasarrufu moduna da sahiptir.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S, yüksek kaliteli bir lityum iyon pile ve beşinci nesil SBMS’ye sahiptir. Bunların her ikisinin de genel performansı üzerinde etkisi vardır, bu nedenle satın almadan önce bu faktörleri dikkatlice düşünün. Pil, uzun ömürlü pil ve optimum performans sağlayan güçlü lityum iyon hücrelere ve beşinci nesil SBMS’ye sahiptir. Ayrıca aşırı şarjı, aşırı gerilimi ve aşırı ısınmayı önleyen altı akıllı korumaya sahiptir.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S, 15 mil hıza ulaşabilen 250 watt’lık bir motorla donatılmıştır. Ayrıca bir eko modu ayarına sahiptir. 16 km menzile sahiptir. Yüksek bir menzile ve mükemmel bir ruloya sahiptir. Pil uzun süre dayanır ve dört saat 20 dakikada şarj edebilirsiniz. İyi bir pil ömrünün yanı sıra, Xiaomi Mi Elektrikli Scooter, ortalama 15,5 mph hız ve 25 km maksimum hız ile etkileyici bir performans sunuyor.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S, 42V şarj edilebilir lityum iyon pile sahiptir. Pili tam kapasiteye şarj etmek yaklaşık beş saat sürer. Şarj portu, ön tekerleğin altına kırmızı bir lastik kapakla gizlenmiştir. Bir güç adaptörüne takın ve şarj olmasını bekleyin. Şarj edildikten sonra scooter yeşile döner. LED ışığı, bir şarj aldığını belirtmek için yeşile dönecektir.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 2’nin Özellikleri

Yeni bir tüketici elektrikli scooter satın almayı planlıyorsanız, Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 2’nin teknik özelliklerinden haberdar olmalısınız. Xiaomi M365, Bird hizmetine başlamadan yaklaşık üç ay önce Aralık 2016’da piyasaya sürüldü. Bu model, orijinal olarak mevcut olan Bird kiralık scooter’larına benzer. Ancak, birkaç önemli farklılığı vardır. Bu farklılıklar aşağıda tartışılmaktadır. Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 2’yi satın almadan önce aşağıdaki ürün incelemesine göz atmayı unutmayın.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 2 hakkında bilmeniz gereken ilk şey, ağırlık kapasitesidir. Ocak 2018 itibariyle, scooter’ın ağırlık sınırı iki yüz yirmi pound, ancak bu scooter’ın gövdesine kolayca sığabilirsiniz. 8-8 saatte şarj edebilirsiniz. Xiaomi Mi Elektrikli Scooter’ın pil ömrü 30 kilometredir. Honda, Yamaha ve Kawasaki tarafından üretilenler de dahil olmak üzere tüm büyük elektrikli scooterlarla uyumludur.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Pro 2, M365 Pro’nun güncellenmiş bir sürümüdür. Yeni nesil lastikler, yükseltilmiş bir BMS akü yönetim sistemi ve geliştirilmiş frenleme sunar. Her iki scooter da güzel bir ekrana ve yüksek kaliteli alüminyum alaşıma sahiptir. Her iki scooter da fiyat ve kalite açısından birbirine benziyor. Ancak ucuz bir elektrikli scooter arıyorsanız, Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 2 mükemmel bir seçimdir. Performansı ve fiyat-kalite oranı yüzde 97,1’dir.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Pro 2, mükemmel bir yapı kalitesine sahiptir. Ayrıca Bluetooth c ile birlikte gelir.

bağlantı. Xiaomi, Mi Electric Scooter Pro 2 için özel olarak çalışan özel bir uygulama geliştirdi. Scooter’ınızdaki ayarları değiştirmenize, hız sabitleyiciyi etkinleştirmenize, fren yaparken arka ışığın yanıp sönüp yanıp sönmeyeceğine karar vermenize ve mil/saati seçmenize olanak tanır. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 ve özellikleri hakkında öğrenilecek çok bilgi var.

Gövdenin ortasında basit bir arkadan aydınlatmalı ekran bulunur. Dört LED ekranı aydınlatır. Gücü ve ışıkları ayarlamak için bir düğme kullanılır. Başka bir düğme, çift basarak standart ve eko modları arasında geçiş yapar. Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Pro 2, bir pil seviyesi göstergesi ile birlikte gelir. Size mevcut hızı ve modu sağlamanın yanı sıra, rejeneratif frenin gücünü ayarlamanıza da olanak tanır.

Güvenlik açısından, Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, gelişmiş merkezi kontrollere sahiptir. Pano hız, pil şarjı ve güç dahil olmak üzere çok çeşitli verileri görüntüler. Gaz ayrıca size zamanında geri bildirim sağlar. Gidonlar ergonomik bir tutuş sağlamak için TPR malzemeden yapılmıştır. Bunlara ek olarak, yüksek güçlü bir LED far ve arka fren lambasına sahiptir. Ayrıca parlak bir far ve arka reflektöre sahiptir.

Xiaomi elektrikli scooter çeşitleri

Elektrikli bir scooter satın almak istiyor ancak hangisini alacağınızdan emin değilseniz, Xiaomi M365 Pro’yu düşünün. Sadece 14 kg ağırlığında ve saniyeler içinde katlanabilir. Sürmesi de kolaydır ve birçok özelliği vardır. Ancak, ortalama bir şehir içi banliyö için biraz fazla uzun ve hantal olduğundan, şehir içi kullanım için pratik bir seçim değildir. Ancak, sürmesi kolay ve birçok özelliği olan ucuz bir elektrikli scooter arıyorsanız, hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz.

Pro 2, Pro ile benzer özelliklere sahiptir ancak birkaç yükseltme ile birlikte gelir. Pro 2 ayrıca su geçirmezdir ve ücretsiz bir yedek lastiği vardır. Tüm modeller standart bir özellik grubunu paylaşsa da, onları birbirinden ayıran birkaç önemli fark vardır. Bunlardan bazıları Bluetooth bağlantısı ve su yalıtımı içerir. Pro 2’de standart olarak Bluetooth hoparlör ve yedek lastik bulunur.

Mi scooter, taşıtlar için harika bir seçenektir. Uygun fiyatlıdır, acemilerin kullanabileceği özelliklere sahiptir ve iyi frenleme ve menzile sahiptir. Güç tasarrufu modu, hızı 11 mil / saat ile sınırlandırırken scooter’ı güç tasarrufu modunda tutar ve tek bir şarjla daha fazla menzil sağlar. Mi scooter ayrıca enerji tasarrufu için bir güç tasarrufu moduna sahiptir. 900mAh pili ile tek bir şarjla dört saate kadar dayanabilir.

Xiaomi Pro 2 ve Xiaomi M365 Pro’nun her ikisi de benzer bir görünüme sahip. Her ikisi de kırmızı vurgulara ve mat siyah kaplamaya sahiptir. Her iki model de benzer pil kapasitelerine sahiptir, ancak Pro 2’nin daha uzun bir güvertesi ve daha yüksek bir gidonu vardır. Benzer özelliklere sahiptirler, ancak farklılıkları minimumdur. Elektrikli scooter satın almak istiyorsanız Xiaomi Pro 2 ve Mi M365 Pro’ya bir göz atın. Yaptığına sevineceksin.

Pro 2, M365 Pro ile benzer özelliklere ve performansa sahiptir, ancak daha uzun bir taban plakasına sahiptir. Sürmesi kolaydır ve şehirli sürücüler için olmazsa olmaz olan 8,5 inçlik büyük bir şişirilebilir lastik ile donatılmıştır. Hareket halindeyken bu scooter’ı kolayca taşıyabilirsiniz. Ön fren lambaları ve fren sistemi de düşük ışık koşullarında iyi görmenize yardımcı olur.

Xiaomi Mi M365, Pro 2 ile benzer özelliklerle birlikte gelir ancak daha güçlü motorlara ve geliştirilmiş frenlere sahiptir. Pro 2 ayrıca daha kullanışlı bir katlanır tasarıma sahiptir. Gidon katlanabilir ve arka çamurluktaki bir kaput onları sabitler. Adından da anlaşılacağı gibi, scooter’ı katlandığında taşımak kolaydır, ancak zaten Xiaomi Pro’nuz varsa, Xiaomi Pro 2 ile karıştırmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Özellikleri ve Xiaomi Scooter İncelemesi