Philips Elektrikli Süpürge Hakkında Bilmeniz Gereken Özellikler ve Philips Elektrikli Süpürge İncelemesi

Philips Elektrikli Süpürge; elektrikli süpürgenizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da eviniz için ikinci bir elektrikli süpürge alma planlıyorsanız sizin için iyi bir tercih olacaktır. Eviniz için yeni bir elektrikli süpürge arıyorsanız, Philips modeli işinizi görecektir. Bu elektrikli süpürgeler yüksek teknolojiye, gelişmiş fırçalara ve filtrelere ve güce sahiptir. Şirket ayrıca ergonomisi ve rahatlığıyla da tanınmaktadır. Bununla birlikte, Philips elektrikli süpürge serisi piyasadaki en pahalı olmasa da kesinlikle fiyatına değer. Aşağıdakiler, son satın alma işleminizi yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden bazılarıdır.

Philips Elektrikli Süpürge: siklonik teknoloji

Philips Elektrikli Süpürge; Siklonik teknoloji kullanan bir elektrikli süpürge arıyorsanız, muhtemelen aradaki farkın ne olduğunu merak etmişsinizdir. Siklonik teknoloji, tozu ve diğer parçacıkları yakalamak için elektrikli süpürgenin etrafındaki havayı temizlemenin bir yoludur. Bu işlem özellikle solunum rahatsızlıklarından muzdarip insanların bulunduğu evler için faydalı olabilir. Philips elektrikli süpürgeler, halıları ve döşemeleri zarar vermeden temizlemek için bu teknolojiyi kullanır. Bu elektrikli süpürgeler, sert zeminler de dahil olmak üzere her türlü zemini temizlemek için harikadır ve ayrıca evinizdeki derzleri de temizleyebilir. Philips elektrikli süpürgelerde, partiküllerin ve küfün yanı sıra bazı bakteri, virüs ve alerjenlerin %99,7’sini yakalayan bir HEPA filtresi bulunur.

Siklon teknolojisini kullanan bir diğer model ise Philips PowerPro torbasız elektrikli süpürgedir. Bu elektrikli süpürge, 1900 watt’lık güçlü bir motora ve hafif, boşaltması kolay bir toz haznesine sahiptir. Havayı temizlemek için odadaki havayı hızlandıran Philips PowerCyclone 5 teknolojisine sahiptir. H13 filtre sistemi toz, polen ve toz akarlarının %99,9’unu yakalar.

Bir başka iyi Philips elektrikli süpürge, 650W kablolu elektrikli süpürgedir. Bu model, yüksek performansa ve 650 watt’lık güçlü bir motora sahiptir. İki litrelik kapasite, geniş alanları temizlemek için harikadır ve ayrıca evcil hayvan tüylerini almak için ekstra bir ağızlığa sahiptir. PowerCylone 8 teknolojisi, kiri ve havayı ayırır. Philips elektrikli süpürgede ayrıca evcil hayvan tüyleri için ekstra bir başlık bulunur. İhtiyaçlarınıza en uygun boyutu seçebilirsiniz.

Ayrıca, Philips FC8198, nispeten mütevazı olan ancak yine de güçlü emiş gücü üretebilen 900 watt’lık bir motora sahiptir. Siklonik hava akışı sistemi, filtrenin tıkanmasını önler ve HEPA filtresinin en küçük toz parçacıklarını yakalamasını sağlar. Hafif tasarımı da taşımayı kolaylaştırır. Ayrıca iki yıl garantilidir. Ve yeni süpürgenizin performansından memnun değilseniz, her zaman başka bir elektrikli süpürge satın alabilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürge: Gelişmiş fırçalar

Philips elektrikli süpürge serisi, piyasadaki en popülerler arasındadır. Bu temizleyiciler yüksek teknolojiye, temizliği kolaylaştıran özelliklere, güçlü motorlara, güvenilir bağlantı elemanlarına ve ergonomiye sahiptir. Diğer markaların aksine, Philips elektrikli süpürgeler piyasadaki en pahalı değiller, ancak kaliteleri ve güvenilirlikleri onları eviniz için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Bu makale, bilinçli bir karar vermeniz için gereken ayrıntıları size sağlayacaktır.

Gelişmiş fırçalar, iyi bir vakumun önemli bir yönüdür. Köşelere, yarıklara ve sert zeminlere ulaşmak için tasarlanmıştır. Mobilya, döşeme ve hatta derzlerin temizliğinde bile etkilidirler. Philips elektrikli süpürgeler, toz, alerjenler ve bazı bakteriler dahil olmak üzere parçacıkların %99,7’sini tutan bir HEPA filtresiyle birlikte gelir. Buna ek olarak, temizlemek istediğiniz kir ve kalıntıları görmenize yardımcı olan bir ışığa da sahiptirler.

Philips markası iyi bilinir, bu da yedek parça bulmayı çok kolaylaştırır. Bu parçaları özel mağazalarda ve çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Alışveriş yapmak istemiyorsanız, Amazon’da çok çeşitli Philips elektrikli süpürge parçaları ve torbaları bulunur. Amazon sitesi ayrıca 16 birimlik çantalar ve diğer parçalar da sunuyor. Bu öğeleri çevrimiçi satın almak size ek güvenlik ve çeviklik avantajı sağlar. Çeşitli kategorilere göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürge: Yüksek verimli filtre

Philips elektrikli süpürgenin HEPA (yüksek verimli partikül hava) filtresi, küçük toz partiküllerinin temizlenmesi için gereklidir. Bunlar genellikle halılarda ve döşemelerde bulunur ve her 12 ayda bir yeni bir HEPA filtresi gereklidir. Philips elektrikli süpürgenin giriş filtresi yıkanabilir ancak HEPA filtresi en az 12 ayda bir değiştirilmelidir. HEPA filtresini temizlemek için aşağıdaki talimatları izleyin.

HEPA filtresi, toz ve polen gibi küçük parçacıkların giderilmesinde oldukça verimli olan bir tür hava temizleyici filtredir. HEPA filtresi, en küçük parçacıkları yakalayacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu alerjisi olanlar için önemli bir özellik haline getirir. Philips elektrikli süpürge, makinede yıkanabilir bir HEPA filtresiyle birlikte gelir. HEPA filtresini temizlemek için üreticinin kılavuzuna uyun. HEPA filtresi alerjisi olanlar için temiz bir nefestir ve elektrikli süpürge tamamen hava geçirmezdir.

Philips Elektrikli Süpürge: Farklı boyut ve renklerde mevcuttur

Philips Elektrikli Süpürgeler; Değişken ürünler, satıcıların bir ürünü birkaç farklı boyutta veya renkte sunmasına olanak tanır. Listelemenize değişken bir ürün ekledikten sonra, başka varyasyonlar eklemek için onun ayarlarını düzenleyebilirsiniz. sen seçebilirsiniz ve varyantı ürün sayfasında görünür kılmak, farklı sayfalarda görüntülemek veya tüm varyasyonları birbirine bağlamak için. Aynı ürüne birden fazla varyasyon da ekleyebilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin. İşlem, sabit bir ürün ekleme işlemiyle aynıdır.

Philips Elektrikli Süpürge: Fiyat

Philips markası, hemen hemen her ülkede bir mağaza ve servis merkezi ağına sahip bir markadır. Yedek parçaların bulunması kolaydır ve çeşitli özel mağazalarda ve çevrimiçi olarak satın alınabilir. Philips web sitesinden filtreler, 16 üniteli torbalar ve diğer parçaları da satın alabilirsiniz. Elektrikli süpürgeler son derece güvenilirdir, harika bir teknolojiye sahiptir ve kullanımı rahattır. Philips marka elektrikli süpürgeler piyasadaki en pahalı modeller değiller ama onları iyi bir fiyata alabilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürgeleri indirimli fiyatlarla sunan birkaç çevrimiçi perakendeci var. Bunlar arasında Flipkart, Amazon, Snapdeal ve Shopclues bu modeli sunan çevrimiçi mağazalar arasında yer alıyor. Marka ayrıca büyük şehirlerde teslimat sunuyor. FC8198, Flipkart’ta bulunan popüler bir modeldir. Philips elektrikli süpürgelerini Hindistan’daki şehirlerdeki yerel elektronik mağazalarında da bulabilirsiniz. Philips elektrikli süpürgelerin fiyatları çok değişkendir, bu nedenle doğru satın alma işlemini yapmak için fiyatları karşılaştırmaktan çekinmeyin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Philips Elektrikli Süpürge Hakkında Bilmeniz Gereken Özellikler ve Philips Elektrikli Süpürge İncelemesi