PES 2017 Güncellemesi – Yeni Yüzler, İmleç Ekranı ve Motor İyileştirmeleri

PES 2017 güncellemesi çeşitli değişiklikler ve eklemeler içeriyor. PES güncellemesi ile bu değişikliklerden bazıları yeni yüzler, imleç ekranı ve motor iyileştirmeleridir. PES 2017’de yeni stadyumlar da dahildir. İşte birkaç önemli nokta. Umarım, yeni güncellemeyi faydalı bulursunuz. Değilse, daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin. Aşağıdaki makale, PES 2017 güncellemesindeki en önemli değişikliklerden bazılarını içermektedir. Yeni yüzler, yeni motor geliştirmeleri ve daha fazlasını tartışacağız.

PES 2017 Güncellemesi: Yeni yüzler

Pes 2017 için bir mega yüz paketi 3500 yeni yüzle geliyor. Mega yüz paketi, 2021-2022 sezonu için oyuncu yüz güncellemeleri ve yeni dövmeler içeriyor. Güncellemeyi indirmek ücretsizdir ve üç yüz paketi içerir: eslam’dan Mega FacePack v15, t99 facepack, fr facemaker ve sameh momen. Bu paketler binlerce farklı yüze sahiptir ve profesyonel sanatçılar tarafından oluşturulmuştur.

Pes 2017 için gelecek sezon yaması, sekiz klasik Borussia Dortmund şeridinin yanı sıra 100’den fazla yeni oyuncu ve Efsaneyi tanıtacak. Yeni bir Adidas topunun da prömiyeri yapılıyor. Yaklaşan güncellemeyi desteklemek için oyuna yeni bir seçenek dosyası eklenecek. Ayrıca pes 6 ve pes 2017-18 için yeni paketler de mevcut. Takımınızın grafiklerini değiştirmek istiyorsanız pes 2017 en iyi oyuncular yüz paketini indirebilirsiniz. Yeni bir pes6 sürümü, pes 2017’ye benzer bir grafiğe sahip olacak.

PES 2017 Güncellemesi: İmleç ekranındaki değişiklikler

PES 2017 güncellemesi, imleç ekranında bazı değişiklikler yaptı. Yeni imleç türü, oyuncunun durumuna göre rengi değişen oyuncunun adını içerir. Bu, oyuncunun takım için doğru oyuncuyu seçmesini kolaylaştırır ve oyuncunun her atış için doğru pozisyonu seçmesine yardımcı olur. Oyuncunun adı da maç ekranının ayarlarından bulunabilir. Tercihinize bağlı olarak bu özelliği etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak mümkündür.

PES 2017 Güncellemesi: Oyunun motorunda yapılan değişiklikler

PES 2017 güncellemesi, geliştirilmiş grafikler ve daha gerçekçi oyuncu çarpışmaları dahil olmak üzere bazı yeni özellikler sunuyor. Daha fazla stadyum lisanslandı ve oyun her zamankinden daha gerçekçi görünüyor. Ayrıca, yeni hakem sistemi, yetkililerin oyuncu çarpışmalarını değerlendirme şeklini iyileştiriyor. PES, spor tutkunları için kalıcı bir favori olacağından emin ve değişiklikleri, deneyimi daha da eğlenceli hale getirecek. İşte PES 2017 güncellemesine yapılan en dikkat çekici eklemeler.

Ekim 1.02 güncellemesi, 39’dan fazla oyuncu için daha iyi yüz benzerlikleri sunduğu için en çok beklenen güncellemelerden biri. Gerçek dokunuş, farklı oyuncuların topu elleri ve yüzleriyle kontrol etmelerini sağlar. Oyunun yeni özellikleri Konami tarafından yapılan bir basın açıklamasıyla açıklandı. Bu güncelleme ayrıca oyunun motorunda çeşitli iyileştirmeler sunacak. Henüz PES 2017 oynamadıysanız kesinlikle denemelisiniz.

PES 2017 Güncellemesi: Yeni stadyumlar

Önümüzdeki ay PES 2017, PlayStation 4 Pro’yu destekleyecek. Kasım 1.03 güncellemesi, 60FPS’de çalışabilen 4K çözünürlük modunu ekleyecektir. Bir diğer yeni ekleme, önde gelen ortaklık ekipleri olarak sunulacak olan Liverpool ve Borussia Dortmund’un tanıtımıdır. Her iki stadyum da, Liverpool’un ikonik Anfield stadyumu ve Borussia Dortmund’un Signal Iduna Park’ı ile tamamlanan PES 2017’de yeniden yaratılacak. Önceki PES sürümlerinde olduğu gibi, bir oyuncu bir maç sırasında marşı her iki stadyumdan da duyabilir.

Pro Evolution Soccer 2017 güncellemesi ayrıca sekiz İtalyan stadyumunu da içeriyor. İtalyan stadyumları, Juce & Nesa24 ve Stadium Server by Zlac dahil olmak üzere birkaç farklı stadyum üreticisi tarafından oluşturuldu. Yeni stadyumlar oyunun Steam ve No-Steam sürümleriyle tamamen uyumludur. Ayrıca yeni stadyumlar oyunun atmosferine yeni bir boyut kazandıracak. Bu güncellemeyle ilgili dikkat edilmesi gereken bir nokta daha var: Hem Steam hem de No-Steam sürümleriyle çalışacak.

PES’in 1.02 güncellemesi, geliştirilmiş oyuncu yüz benzerlikleri ekleyecek. 40’tan fazla profesyonele yeni yüzler ve bireysel oyun stilleri eklenecek. Yama ayrıca yeni saha kenarı istiflemeleri getiriyor ve yeni resmi çizme stilleri sunuyor. Futbol hayranları için bir zorunluluktur! Peki, Ekim 1.02 yamasını nasıl indirirsiniz? Burada yapabilirsiniz. Şimdi, oyunu tamamen yeni bir şekilde oynamanın tadını çıkarın!

PES 2017 Güncellemesi: Geliştirilmiş kariyer modu

PES serisindeki yeni bir güncelleme, geliştirilmiş kariyer modunu tanıtıyor. Oyunda oyuncular, özelleştirilmiş bir takım kullanarak diğer takımlara meydan okuyabilir ve çeşitli tekniklerle becerilerini geliştirebilir. Oyuncuların performansları da performans istatistiklerine yansır. Oyun ayrıca PS4 ve Xbox One dahil olmak üzere çok çeşitli uyumlu platformlar sunar. Yeni sürüm ayrıca çeşitli yeni özellikler ve iyileştirmeler getiriyor. İşte PES 2017 güncellemesinin öne çıkan özelliklerine bir bakış.

Oyundaki yeni özellikler arasında, oyuncuların Pro’larını yükseltmelerine ve Beceri Puanlarının kilidini açmalarına olanak tanıyan yeni bir XP sistemi yer alıyor. Yeni sistem ayrıca oyuncuların ganimet kutuları kazanmalarına da izin verecek. Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında, geliştirilmiş kariyer modu, PES hayranlarının FIFA ürünlerini satın almakla daha fazla ilgilenmesini sağlayacak. Ancak, bu modun kendi sorunları yoktur. Oyunun önceki sürümlerinden farklı olarak PES’in güncellenmiş sürümü daha iyi, daha keyifli bir deneyim sunuyor.

Geliştirilmiş Kariyer Modu, çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Kulüp Yarat, kariyer modunun önemli bir parçasıdır. Oyuncular kulüplerinin adını ve takma adını seçebilir, liglerini seçebilir ve mevcut takımlarını değiştirebilir. Değiştirilen ekip dünyanın geri kalanına kayacak. Kit Özelleştirme, diğerlerinden öne çıkan bir kulüp oluşturmak için de gereklidir. Ayrıca taraftarlara favori takımlarının sonuçlarıyla bir bağlantı sağlamalıdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PES 2017 Güncellemesi – Yeni Yüzler, İmleç Ekranı ve Motor İyileştirmeleri