Komik WhatsApp Sohbetleri ve En Komik 10 Whatsapp Durumu Nelerdir?

Komik WhatsApp Sohbetleri; aslında size göre özel olan ancak erişilmesi günümüz hackerları tarafından çok basitleştirilmiş ve appstorelarda bile çeşitli uygulamaların halka sunulduğu, gizlilik kısmı merak edilen bir mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp konuşmalarının özel olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu doğru değil. Komik WhatsApp konuşmaları paylaşanlar, genellikle gönderdikleri mesajı ve mesajın anlamını alıcıya açıklamak zorunda kalırlar. Mesajların özel olması gerektiği açık bile olmayabilir, ancak komik WhatsApp ekran görüntüleri çok eğlenceli olabilir. Swahili dilinde Ngiri, aynı zamanda bir yaban domuzunun adı olan bin şilin anlamına gelir. Bir beyefendi, alıcının yanlış anladığı bir hata olan “Ngiri Moja na kakitu” ile yanıt verir. Bu bir “iletişim arızası” olarak bilinir ve kendinizi bu hikayeye gülerken bulabilirsiniz.

En komik 10 WhatsApp durumu

En Komik 10 WhatsApp durumu mesajlarınız için bazı fikirler arıyorsanız, başka yere bakmayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç komik WhatsApp durum fikri var. Bunlar ruh halinize ve tarzınıza uyacak şekilde uyarlanabilir. Benlik saygınızı genişletmekten zekanızı keskinleştirmeye kadar esprili durumların birçok faydası vardır. Mizah ayrıca sağlığınızı ve bağışıklık sisteminizi de güçlendirebilir. Ayrıca gülmek moralinizi yükseltecek ve stresi azaltacaktır.

Ayrıca arkadaşlarınızdan bir görseldeki belli bir hatayı tahmin etmelerini isteyerek WhatsApp’ta eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. Çoğu zaman, insanlar sayıları tahmin eder, ancak aslında bu cümlede bir hatadır. Bu oyun özellikle grup sohbetlerinde eğlencelidir ve sizi güldürür. Oyunda daha alaycı bir dönüş için arkadaşlarınıza “Japon” kelimesini içeren bir mesaj gönderin.

WhatsApp durumu, çıkartmalar ve emojilerle de geliştirilebilir. Bir resmin üzerine karalama yapmanıza veya bir resim yazısı yazmanıza izin veren düzenleme özellikleri vardır. Emoji sekmesine dokunarak bir gif veya çıkartma ekleyebilirsiniz. Bir resme metin eklemek de kolaydır. Sadece altyazı seçeneğiyle girin. Bu sayede arkadaşlarınız okuyup gülebilecek. O zaman tek yapmaları gereken komik mesajınıza cevap vermek.

Bir başka komik WhatsApp durum sohbeti, sosyal medya platformunda yanlışlıkla konumunuzu paylaşmanızdır. Bir metin kaybı durumunda, WhatsApp durumu, arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi etkinlikleriniz hakkında güncel tutmanın mükemmel bir yoludur. Facebook’tan farklı olarak, WhatsApp durumu 24 saat görünür. Bu özellik eğlence, sohbeti yönlendirme ve daha fazlası için kullanılabilir. Örneğin, bir partideyseniz, partnerinize “İşle meşgulüm” yazan bir mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp’taki şakalar ne olacak? Şaka mesajları utanç vericidir, ancak ebeveynler çocuklarına evlenme teklif ettiğinde çok komiktir. Bazı insanlar geçmişte sıkıcı bir işleri olduğu için şimdiki işlerinde sıkılırlar. Diğer durumlarda, arkadaşları onları tanımadığında utanabilir ve utanç verici mesajlar gönderebilirler. Ayrıca sevdiklerine uzun şiirler gönderebilirler. Ve bunun sonu yok. WhatsApp’ta eğlence hiç bitmez!

Sahte Konuşma uygulaması

Sahte sohbet sohbet uygulaması, sahte sohbetler oluşturmanın ve insanları aldatmanın harika bir yoludur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tema olduğu için, bir kişi gerçek ve sahte bir konuşma arasındaki farkı bilmekte zorlanacak. Bu uygulama, inandırıcı olan sahte konuşmalar ve ekran görüntüleri oluşturacak, ancak aynı zamanda 5 MB kadar az telefon depolama alanı kaplayacak. Başka bir sahte mesajlaşma uygulaması CHAT ve SMS şakasıdır. Bu uygulama tarafından oluşturulan sahte mesajlar, Viber veya Skype gibi diğer platformlara gönderilebilir. Her iki uygulama da ücretsizdir ve 6 MB telefon depolama alanı kaplar.

Sahte sohbet sohbet uygulaması, kullanıcıların akıllı telefon kullanan her tür kişiyle sahte sohbetler oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcının çeşitli emojiler kullanmasına, SMS ve MMS mesajları göndermesine ve hatta sahte aramaları ve ekran görüntülerini kaydetmesine olanak tanır. Bu uygulamanın bir başka harika özelliği de, ekran görüntüleri oluşturma ve sahte diyaloglar ekleme yeteneğidir, bu da insanları şaka yapmayı mümkün kılar. En iyi yanı, hem iPhone’larda hem de Android cihazlarda çalışmasıdır.

Bu uygulama, kullanıcıların karakterleri değiştirmesine izin vermesi dışında, kardeş uygulamalarına benzer. Ayrıca, tam bir konuşma göndermelerine izin verir. Bu uygulama, kullanıcıların sahte SMS veya MMS göndermesine, sahte resimler göndermesine ve hatta videolar yapmasına olanak tanır. Bu uygulamanın ana özelliği, iki kişi arasında gerçek bir konuşma gibi görünmesidir. Uygulama diğer uygulamalara benzer olsa da, tamamen eğlence amaçlıdır, bu nedenle arkadaşlarınızı veya iş arkadaşlarınızı rahatsız etmekten çekinmeyin.

Whatsapp’ta sahte bir sohbet uygulaması, arkadaşlarınıza şaka yapmanın veya komik sohbetler yapmanın harika bir yoludur. Tek yapmanız gereken sahte bir kişi eklemek ve sahte sohbet için bir profil resmi seçmek. Sahte sohbetinizi kurduktan sonra sahte mesajlar gönderebilir ve durumunuzu değiştirebilirsiniz. Whatsapp için sahte bir sohbet uygulaması, sahte bir sohbet yapmanın harika ve basit bir yoludur.

Hayalet Fotoğraf Prank uygulaması

Ghost Photo Prank uygulaması kullanılmadan komik bir whatsapp sohbeti tamamlanmaz. Siz ve arkadaşlarınız için çok eğlenceli olabilir. Yardımı ile arkadaşlarınızı korkutabilir ve onları yüksek sesle güldürebilirsiniz! Bu uygulamayı Cadılar Bayramı’nda, 1 Nisan’da veya arkadaşlarınızı güldürmek istediğiniz herhangi bir günde şaka yapmak için kullanabilirsiniz! Uygulama bir dizi eğlenceli özellikle birlikte gelir ve kullanımı kolaydır.

Uygulama, herhangi bir özel resme hayalet bir resim eklemenize izin verir ve her şeyin ürkütücü görünmesini sağlar. Uygulama, hayaletin konumunu veya boyutunu değiştirebilen gelişmiş grafik özelliklerine sahiptir ve hatta şakayı Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Diğer seçenekler arasında, sesinizi kaydetmenize ve ona efektler eklemenize izin veren Voice Changer uygulaması bulunur. Bir hayalet, uzaylı, canavar veya başka bir şey gibi ses çıkarabilirsiniz – ne isterseniz!

Üçüncü bir seçenek, bir yaralanma efektleri düzenleyicisi kullanmaktır. Şaka uygulaması, kurbanın fotoğraflarına gerçekçi yaralanma efektleri eklemenizi sağlar. Ayrıca sosyal medyada veya arkadaşlarınızla sohbet ederken paylaşmak için komik çıkartmalar da yapabilirsiniz. İşin en ilginç yanı ise yapabileceğiniz şakaların sınırı yok. Ve en iyi kısmı? Tamamen ücretsiz! Ghost Photo Prank uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve komik whatsapp sohbetlerinin keyfini çıkarabilirsiniz!

En komik Whatsapp Sohbetleri için; Bu uygulama aynı zamanda Google Görseller’den de indirilebilir. Bu uygulamayı şaka amaçlı kullanmak istiyorsanız, Google Görseller’den komik bir fotoğraf seçip 561×561 piksel olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz. Bundan sonra dosyayı cep telefonu numaranıza yeniden adlandırabilir ve SD kartınıza kaydedebilirsiniz. Sahte fotoğrafı yüklemeden önce WiFi ve veri bağlantınızı devre dışı bırakmalısınız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Komik WhatsApp Sohbetleri ve En Komik 10 Whatsapp Durumu Nelerdir?