Hangi Cam Temizleme Robotu Size Uygun? Pencere Temizleme Robotu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cam Temizleme Robotu; cam temizliği için oldukça kullanışlı bir teknoloji ürünü karşımızdadır. Pencerelerinizi temizlemek için bir pencere temizleme robotu arıyorsanız, ancak hangisini seçeceğinizden emin değilseniz, işlemi olabildiğince basit hale getirmek için bu makaleyi okuyun. HOBOT 388, Mamibot W120-T ve WINBOT 950’yi tartışacağız. Bir robot satın alırken göz önünde bulundurulması gereken diğer bazı faktörler burada. Ayrıca, daha fazla bilgi için satın alma kılavuzumuzu mutlaka okuyun!

Hangi Pencere Temizleme Robotu Size Uygun?

Cam Temizleme Robotu: HOBOT-298

HOBOT-298 cam temizleme robotu, çalışırken pencerelere su ve deterjan püskürtür. Temizledikten sonra, takılı bir mikrofiber bezle suyu kurutur. Tank, tıpkı bir mürekkep kartuşu gibi değiştirilebilir. Ayrıca HOBOT-298 için bir mürekkep kartuşu ile hemen hemen aynı fiyata yedek bir tank satın alabilirsiniz. Bu, lekesiz bir pencere elde etmenin en uygun yoludur.

Hobot-298 pencere temizleme robotu, kiri ve kalıntıları temizlemek için özel olarak formüle edilmiş bir temizleme solüsyonu kullanır. Ayrıca, mıknatıs kullanmadan camı kavrayabilen güçlü bir vakumla çalışır. Bu cam temizleme robotu, yerleşik AI akıllı teknolojisine ve pencerenin kenarını otomatik olarak algılamasını sağlayan akıllı sensörlere sahiptir. HOBOT-298 ayrıca, tozu çözmek ve camı cilalamak için suyu yoğun bir sis haline getirmesine izin veren ultrasonik su püskürtme teknolojisine sahiptir.

HOBOT 298 cam temizleme robotu, çıkarılabilir bir su tankına, püskürtme başlığına ve akıllı yazılıma sahiptir. Kare tasarım, geçiş başına daha geniş bir alanı kaplamasına olanak tanır ve temizleme pedi, pencerelerden kir ve kalıntıların çıkarılmasına yardımcı olmak için geniş bir yüzey alanına sahiptir. Ayrıca wifi bağlantısı vardır, böylece temizlik robotunu telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Bu cihaz, tüm süreci basit ve stressiz hale getirir.

HOBOT 298 cam temizleme robotunun birçok avantajı vardır. İlk olarak, kullanımı kolaydır ve herkes tarafından kullanılabilir. Robot, bir metrekare camı iki dakikada temizleyebiliyor. Ek olarak, suyu on beş mikronluk nano damlacıklara dönüştüren bir zikzak meme ile donatılmıştır. Bu teknoloji, robotun çok çeşitli yüzeyleri iz bırakmadan temizlemesine yardımcı olur.

Cam Temizleme Robotu: WINBOT 950

WINBOT 950 pencere temizleme robotu, onu cama bağlı tutan bir ip ve güvenlik emme bölmesine sahiptir. Bu özellik, WINBOT’un pencereleri yukarı ve aşağı hareket ettirmesine ve alt kısımdaki mikrofiber pedleri temizlemesine olanak tanır. Elektrik kesintileri sırasında, yedek pil Winbot’u 15 dakika bağlı tutar, böylece düşmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ve vakum contasını kapatmayı unutursanız, robotu sıfırlayabilir ve takılı kalmasını sağlayabilirsiniz.

WINBOT 950, yenilikçi teknolojiyi ve dört aşamalı temizleme sürecini kullanır. Çok sessiz kalırken pencereleri, sürgülü kapıları ve cam korkulukları temizler. Duş perdeleri ve çerçeveli veya çerçevesiz pencereler de dahil olmak üzere her türlü pencereyi temizleme yeteneğine sahiptir. Kenar algılama sensörleri, pencerelerin tamamen temizlenmesini sağlar ve ayrıca zeminde silinmesi gereken nesneleri algılar. Ayrıca WINBOT 950, hem iç hem de dış yüzeylerdeki pencereleri temizleyebilir.

WINBOT 950 cam temizleme robotu, pencereleri temizlemek için güçlü bir emiş kullanır. Nozulun nozulu çok yüksek pencerelere ulaşabilir. Pille çalışan bir robot, tek bir şarjla on pencereye kadar temizleyebilir. Ancak pillerin ömrü kablolu olanlara göre daha kısadır ve yalnızca on pencereye kadar pencereleri temizler. WINBOT 950 pencere temizleme robotu, dört fit yüksekliğe kadar cam yüzeyleri temizleme yeteneğine sahiptir.

WINBOT 950 pencere temizleme robotu, bugün piyasadaki en yenilikçi robotik pencere temizleyicilerinden biridir. Dört farklı temizleme moduyla, temizlemesi ne kadar zor olursa olsun, pencereleri pırıl pırıl tutabilir. Hem çerçevesiz hem de çerçeveli camları işleyebilir ve köşeleri iz bırakmadan temizleyebilir. WINBOT 950’nin en iyi özelliklerinden biri uzaktan kumandasıdır. Ve aynı zamanda inanılmaz derecede sessiz!

Cam Temizleme Robotu: HOBOT 388

HOBOT 388 pencere temizleme robotu, hem üçgen hem de dairesel pencereleri temizleme yeteneğine sahiptir. Minimum 13 inç karelik bir yüzey alanına sahiptir ve düşük nemli günlerde en iyi şekilde çalışır. Başlamadan önce robotun temizleme solüsyonunun tamamen kuru olması gerekir. Birkaç sınırlama, robotun mükemmel çalışmasını engelliyor. Örneğin, elle çıkarmanız gereken kuş pisliklerini temizleyemez. Robot lekeli, kirli veya başka şekilde kazınmış camlar için uygun değildir.

HOBOT 388 pencere temizleme robotu, robotik bir pencere temizleyicisidir ve maliyeti 399 USD’dir. Uzaktan kumandanın mobil versiyonu gibi davranan bir yardımcı uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Hobot duyarlıydı ve temizlik bittiğinde bildirimler aldım. Ayrıca, pencerenizin herhangi bir yerine konumlandırmanıza olanak tanıyan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Uygulama, onu temizlemek için belirli pencereye yönlendirmenizi sağlar.

HOBOT 388 pencere temizleme robotunun uzaktan kumandasının kullanımı kolaydır. Cihaz, merkezi bir OK düğmesi de dahil olmak üzere bir düğme halkasına sahiptir. Ok düğmelerinden birine basmak robotu bir yönde hareket etmeye başlatacak, durdurma düğmesi ise temizlemeyi durdurmasını söyleyecektir. Ayrıca ilave temizleme sıvısı uygulamak için manuel püskürtme düğmesi ile birlikte gelir. Robotun bir pencereyi tutma yeteneği temizlik sürecini iyileştirecek ve ayrıca iki temizlik döngüsü gerçekleştirmek üzere programlanabilir.

HOBOT 388 cam temizleme robotunda yerleşik bir su deposu vardır, bu nedenle suyun bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Robot, temizlik sırasında pencereye ince bir sis püskürtebilir. Ayrıca herhangi bir kalıntı bırakmadan çabuk kuruyan bir temizleme solüsyonuna sahiptir. Tüm özellikleri ile pencereleri temizlemek için mükemmel bir yardımcı olabilir. Ancak yine de temizleme sürecini daha verimli hale getirebilecek birkaç kusuru var.

Cam Temizleme Robotu: Mamibot W120-T

Mamibot W120-T pencere temizleme robotik cihazı camlarınızı sizin için temizleyecektir. Bu kullanışlı ve güvenli araç, 5 dakika içinde iki x 1 m’ye kadar pencereyi temizleyecektir. Üç basit yolla kontrol edilir: bir uygulama, uzaktan kumanda veya cihazın kendisindeki bir düğme aracılığıyla. Bir kilogramın biraz üzerinde ve sadece on santimetre kalınlığındadır, bu nedenle pencereden pencereye hareket etmek kolaydır.

Robot, yıkanabilir bir toz kaputu ve birden fazla yüzey için kullanılabilen 12 mikrofiber temizleme pedine sahiptir. Her ped elastiktir ve parmaklarınızla kolayca çıkarılabilir. Bir çift kaput, yaklaşık dört standart boyutlu pencere için iyidir. Temizleme süresi, pencerelerinizde ne kadar kir olduğuna bağlıdır. Bu cihaz aynı zamanda bir cilalama özelliğine de sahiptir. Çok yüzeyli temizlik robotu, temizleme yolunu özelleştirmenize yardımcı olacak bir uygulama ile birlikte gelir.

Bir uygulama ile robotu uzaktan kurabilir ve çalıştırabilirsiniz. Uygulama, başlat/durdur, temizleme modu ve düşmeyi önleme teknolojisi gibi farklı işlevler içerir. Robotu duvarları, fayansları ve masaları temizlemek için de kullanabilirsiniz. Bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelir. Hangi ayarlara ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, ücretsiz Android uygulamasını Google Play’den indirebilirsiniz. Robotla birlikte tam bir kılavuz da dahildir.

Mamibot W120-T, manuel derinlemesine temizliği tamamlamak üzere tasarlanmış olsa da, tamamen değiştirilmesi amaçlanmamıştır. Aslında, kırk ila 114 derece Fahrenheit arasındaki sıcaklıklarda en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yağmur veya kar yağdığında da çalışmaz. Mamibot W120-T, altı bin fitin altındaki sıcaklıklarla uyumludur.

Cam Temizleme Robotu: HOBOT 198

HOBOT 198, sayısız fayda sağlayan çok yönlü bir cam temizleme robotudur. Güçlü motoruna ve güçlü piline ek olarak, robotu düşmekten korumak için bir güvenlik kablosu ile birlikte gelir. Hem parke hem de yumuşak ahşap zeminleri temizleyebilir ve çeşitli ebatlardaki pencereleri temizleyebilir. Hobot 198’i evinizdeki hem iç hem de dış pencereleri temizlemek için kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için HOBOT 198 pencere temizleme robotunun ayrıntılı incelemesine göz atın.

HOBOT 198 pencere temizleme robotu, çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Ürünle birlikte verilen cam deterjanını kullanarak camlarınızı kısa sürede kolayca parlatabilirsiniz. Pille çalışır ve nemli ve kuru modlar arasında değiştirilebilir. Birlikte verilen Bluetooth akıllı telefon uygulamasını yükledikten sonra, modu ve temizleme düzenini değiştirmenize olanak tanıyan bir uzaktan kumanda kullanarak robotu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kullanışlı bir özellik olan uzaktan kumandayı kullanarak HOBOT 198’i manuel olarak da hareket ettirebilirsiniz.

HOBOT 198 cam temizleme robotu, pencerelerin yüzeyini haritalamak için sensörler kullanan gelişmiş bir AI sistemine sahiptir. Pencerelerdeki kiri ve tozu temizlemek için 5 kg’lık bir emiş vakumu kullanır. Robot, pencerelerin kenarlarını algılar ve yatay konumda çalışır. Püskürtme uçları, pencere yüzeylerinde pürüzsüzce kayan özel mikrofiber bezle donatılmıştır. Sonuç olarak, geride kir veya toz kalmaz.

HOBOT 198’in en önemli özelliklerinden biri, pencere ve aynaları temizleyebilmesidir. Temizlik bezleri mikrofiberden yapılmıştır ve makinede yıkanabilir. Diğer birçok robottan farklı olarak, HOBOT 198 ayrıca birden fazla güvenlik önlemi ile donatılmıştır. Yerleşik bir UPS, robotu 20 dakikaya kadar çalıştırır. Robot yanlışlıkla kapatılırsa, bir alarm çalar ve çalışmaya devam eder. HOBOT 198 pencere temizleme robotunun bir diğer güvenlik özelliği de 200 kg kopma mukavemetine sahip güvenlik ipidir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Hangi Cam Temizleme Robotu Size Uygun? Pencere Temizleme Robotu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler