Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 ve Epic Games Store Ücretsiz Kayıt Yapma

epik oyunlar bedava oyunlar

Epic Games kullanıcıları, geçmişte sitede ücretsiz oyunlar talep etti. Epic Games ise bugün, pahalı bir bilgisayarınız olmasa bile aynı oyunlara sahip olmanız için Epic Games Ücretsiz Oyunlar avantajı sağladı. İndirilebilecek oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Yeni bir bilgisayar için pazardaysanız, sitede bulunan Epic Games Ücretsiz Oyunlarına göz atmaya değer. Ancak, hepsinin oynamaya değmediğini unutmamalısınız. Bu ücretsiz oyunlara hak kazanmak için önce Epic Games hesabınızı kaydetmeniz gerekir.

Epic Games Rocket League

Epic Games Rocket League ile ilgili en önemli soru, herhangi bir Rocket Team oyun modu sunuyorlar mı? Bu makalede, yapıp yapmadıklarını tartışacağız ve ayrıca onları nasıl bulacağımıza bakacağız. Rocket League, Psyonix tarafından geliştirilen ve Temmuz 2015’te Microsoft Windows ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen bir araçlı futbol video oyunudur.  Epic Games oyunun sonraki sürümleri Xbox One ve Nintendo Switch için de piyasaya sürüldü.

Epic Games Rocket League’in ücretsiz sürümü şu anda Epic Games mağazasına özel olsa da yakında herkesin kullanımına sunulacak. Bu güncelleme mağazaya ulaştığında sonsuza kadar ücretsiz kalacak ve şimdiye kadar yayınlanan tüm DLC’leri içerecek.

Epic Games buna ek olarak, oynamaya başladığınız yılı, oyunu daha iyi hale getirmek için 200 yeni nesneyi ve özel güçlendirme parkurlarını içerecektir. Bu, lansman sırasında Rocket League oynamak için ödeme yapmamış olsanız bile, Epic Games mağazasında oyunu sonsuza kadar ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir.

Epic Games store, büyük bir hit olacağı kesin olan yeni bir promosyon başlattı. Şirket, Epic Games store Rocket League oynamaya teşvik olarak, 15 doların üzerindeki tüm oyun satın alımları için 10 dolarlık bir kupon sunuyor.

Epic Games  ancak bu kodlar oyun içi mikro işlemlerde veya ön siparişlerde geçerli değildir. Ayrıca, 10$’lık kupona hak kazanmak için kodu 1 Kasım’dan önce kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz oyun kuponunuzu talep ettiğinizde, bunu Epic Games’in yeni sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Epic Games store Rocket League’i etkileyecek bir diğer değişiklik ise Steam listesinin kaldırılması. Bu nedenle, Steam’deki oyunun sahipleri gelecekteki güncellemeleri ve yeni özellikleri almaya devam edecek, ancak oyunu çevrimiçi oynamak için bir Epic Games store hesabına kaydolmaları gerekecek. F2P’ye geçiş, oyunun Epic Games mağazası dışındaki kullanılabilirliğini etkileyecek. Çevrimiçi oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, yeni Epic Games mağazasına göz attığınızdan emin olun.

Epic Games Amnesia: Rebirth & Riverbond

Epic Games store bu hafta iki oyunu ücretsiz veriyor: Amnesia: Rebirth ve Riverbond. Her iki oyun da 28 Nisan’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Epic Games Ücretsiz Oyunlarını oynamak istiyorsanız hemen indirmeyi unutmayın. Bu oyunlar birbirinden farklıdır, ancak ikisini de oynaması inanılmaz eğlencelidir. Korkudan korkmuyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız. Cezayir çölünde geçiyor ve sizi saatlerce meşgul edecek.

Riverbond, kanepe işbirliği desteği, ürkütücü bir atmosfer ve güzel bir voksel dünyası olan bir zindan tarayıcısıdır. 28 Nisan’a kadar Epic Games mağazasında ücretsiz, bu yüzden ücretsiz kopyalarınızı mümkün olan en kısa sürede talep ettiğinizden emin olun! Ayrıca XCOM 2 ve Insurmountable’ı ücretsiz olarak edinebilirsiniz, ancak indirmeden önce bir hafta beklemeniz gerekecek.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar her hafta farklı bir ücretsiz oyun sunuyor. Ücretsiz oyunların seçimi her Perşembe değişir ve aylık ücretsiz oyunları duyurur. Amnesia: Rebirth bu hafta 21 Nisan’da ücretsiz olarak sunuluyor ve ayın geri kalanında ücretsiz kalacak. Bu oyunun Epic Games Store’a gelmesini bekliyorsanız, hemen almak isteyeceksiniz.

Beğenilen korku oyununun üçüncü bölümünü bekliyorsanız, şimdi Amnesia: Rebirth’ü indirmenin tam zamanı. Bu oyun Amnesia: The Dark Descent’in doğrudan devamı niteliğinde ve geliştiriciler, oyunun insan direncinin sınırlarını keşfettiğini söylüyor. Oyuncular, düşmanca bir çölde uyanan ve geçmişini bir araya getirmesi gereken ana karakter Tasi Trianon’un rolünü üstlenirler.

Epic Games Jotun: Valhalla Edition

Ücretsiz oyunlar arıyorsanız Epic Games’in en yeni oyunu Jotun: Valhalla Edition’ı deneyin. Oyunu Epic Games Store’da sınırlı bir süre için ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyunu indirmek için Epic Games hesabınızla oturum açmanız gerekecek. Ayrıca Epic Games Store’dan Arkane Austin’s Prey, Redout: Enhanced Edition ve Jotun: Valhalla Edition gibi diğer oyunları da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu bahar oynamak için ücretsiz oyunlar arıyorsanız, Epic Games mağazasından Jotun: Valhalla Edition’ı indirmeyi düşünmelisiniz. Bu aksiyon-macera oyunu sizi rezil bir şekilde ölen bir savaşçı olan Thora rolüne sokuyor. Valhalla’ya girmek için tanrıların önünde değerinizi kanıtlamalısınız. Jotun’un elle çizilmiş bir dünyası ve çeşitli patron savaşları var.

Jotun, İskandinav mitolojisinden ilham alan elle çizilmiş bir aksiyon-keşif oyunudur. Norse Purgatory’nin uçsuz bucaksız bölgelerini araştırarak ve Jotunları özgür bırakacak rünleri bularak prestijli Valhalla’ya layık olduğunu kanıtlaması gereken savaşçı tanrıça Tora olarak oynuyorsunuz. Oyunun benzersiz oynanışı, iki elli bir baltaya dayanıyor ve her Jotun ancak büyük bir beceriyle yenilebilir.

Jotun: Valhalla Edition’a ek olarak, bu hafta Epic Games mağazasından iki ücretsiz oyun daha alabilirsiniz. Sürükleyici bir bilim kurgu simülasyonu olan Arkane Studios’un Prey’i ve Thunder Lotus Games’in aksiyon-macera oyunu Jotun: Valhalla Edition’ın her ikisi de ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyunların her birini Epic Games başlatıcısı aracılığıyla indirebilirsiniz.

Idle Champions of the Forgotten Realms

Idle Champions of the Forgotten Realms, Dungeons & Dragons serisine dayanan ücretsiz bir çevrimiçi strateji oyunudur. Oyuncular, rakiplerine galip gelmek için bir Şampiyonlar partisi toplamalı ve Formasyon Stratejisi sanatında ustalaşmalıdır. Oyuncular, en güçlü şampiyon olmak için kahramanların yanı sıra destansı teçhizatı toplamalı ve yükseltmeli. Bir Şampiyonun yeteneklerinin kombinasyonunda ustalaşmak, onların nihai zaferi için çok önemlidir.

Idle Champions of the Forgotten Realms geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana oynamak zaten ücretsiz, ancak bu, bu strateji oyununu indirmek için hala iyi bir fırsat. Üçüncü yıl genişletmesi, Champions of Renown, sizi yaklaşık 100 $ geri getirebilir, ancak şimdi indirirseniz ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyunu indirmek ve yüklemek de ücretsizdir. Oyunu almak için Epic Games Store hesabınıza giriş yapın ve ‘Al’ düğmesini tıklayın.

Epic Games Store ayrıca her hafta ücretsiz PC oyunları sunuyor. Bu oyunlardan bazıları Alien: Isolation, Hand of Fate 2 ve Idle Champions of the Forgotten Realms. Oyunun mağazası, her hafta sınırlı sayıda ücretsiz indirme sunar. Hatta aynı anda birden fazla oyun indirebilirsiniz. Yeni oyunları beklemekten çekinmiyorsanız hemen indirin ve oynamaya başlayın!

Ücretsiz oyun Idle Champions of the Forgotten Realms Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Mayıs ayında aynı oyun Epic Games Store’da sınırlı bir süre için ücretsiz olacak. Bittiğinde, Pine da indirilebilir olacak. Bu oyun, Albamare’nin güzel dünyasında geçen bir açık dünya aksiyon macera simülasyonudur. Hue, Albamare yaratıklarını takas etmek ve yenmek için canlı dünyayı keşfetmesi gereken zeki bir genç yetişkindir.

Fortnite

Epic Games’in ücretsiz Fortnite oyunlarını henüz denemediyseniz, nereden alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle Epic Games firmasında bir hesap oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra Fortnite indirme sayfasına gitmelisiniz. Oyunu indirmek için hesabınıza giriş yapabilir ve sarı renkli “İndir” butonuna tıklayabilirsiniz. Ardından, oyunu yüklemek için bir platform seçmeniz istenecektir. Oyun her iki platformda da mevcut olduğundan PC veya MAC seçtiğinizden emin olun. Doğru platformu seçtikten sonra oyunu indirip yüklemek için Epic Games hesabınızda oturum açmanız gerekir.

Epic Games ücretsiz oyunlar için Epic Games mağazasını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Bazen Epic Games mağazası ücretsiz oyunlar verir ve bunları kitaplığınıza bile kaydedebilirsiniz. Epic’in sunduğu önceki ücretsiz oyunların listesini de görebileceksiniz. Bu teklifler için gözlerinizi dört açın. Beklerken, yaptığınıza memnun olacaksınız. Ücretsiz Fortnite oyunları arıyorsanız, bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirdiğinizden emin olun!

Fortnite’ı indirdikten sonra Epic Games başlatıcısına ihtiyacınız olacak. Başlatıcı, Epic Games tarafından sunulan tüm oyunlara erişmenizi sağlayacak ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı yükledikten sonra, kütüphaneye erişebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Oyunun bu ücretsiz sürümü, hızlı tempolu macera oyunları sunuyor. Hatta oyunu oynayarak ödüller ve ödüller kazanabilirsiniz. Bir oyun bilgisayarınız varsa, bilgisayarınızda Fortnite oynarken sorun yaşamayacaksınız.

Sıradaki içerik:

Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 ve Epic Games Store Ücretsiz Kayıt Yapma