En İyi Oyun Bilgisayarı Markası Nedir? En İyi Oyun Bilgisayarı Nasıl Oluşturulur? 2022

en iyi oyun bilgisayarı

En iyi oyun bilgisayarını oluştururken aramanız gereken birkaç şey vardır.

En iyi oyun bilgisayarı Micro ATX veya Mini ITX gibi standart boyutlu bir anakartla gelen bir tane aldığınızdan emin olun.

En iyi oyun bilgisayarı, bileşenlerini değiştirmek de kolay olmalıdır. Olmazsa, isimsiz bir marka satın almayı düşünün. Bu sayede parçaları kolayca değiştirebilir ve istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ayrıca, en iyi oyun bilgisayarı aynı zamanda kolay değiştirilebilir bir anakartla gelmelidir.

Corsair Vengeance i7200

Corsair Vengeance i7 200 oyun bilgisayarı, ödüllü CORSAIR bileşenlerine sahip güçlü bir en iyi oyun bilgisayarıdır. Ödüllü iCUE yazılımı, bilgisayarınızı optimum oyun deneyimi için ayarlamanıza olanak tanır.

AMD Ryzen 5000 Serisi CPU ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi grafik kartları, en zorlu oyunlara güç sağlar ve çok iş parçacıklı görevleri ortadan kaldırır.

AMD Ryzen 7 5800

AMD Ryzen 7 5800, çalışması için üst düzey donanım gerektiren güçlü bir üst düzey oyun işlemcisidir. Bu CPU, yüksek işlem hızından yararlanan ışın izleme dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerle modern oyunları çalıştırmak için tasarlanmıştır.

En iyi oyun bilgisayarı için, zayıf bir grafik kartı ve bellek hızı, bu işlemcinin oyunların zorlu ışın izleme özelliklerinin üstesinden gelmesini zorlaştırıyor. Bu işlemcinin artıları ve eksileri aşağıdadır.

Intel Core i5

En iyi oyun bilgisayarı, oyunlarınız için ekstra güç elde etmek istiyorsanız, bir Intel Core i5 Oyun Bilgisayarı düşünmelisiniz. Bu CPU’lar, özellikle yüksek kare hızları gerektiren oyunlar için mükemmeldir.

Ayrıca mükemmel hiper iş parçacığı özelliğine sahiptirler, bu da aynı anda daha fazla işi halledebileceğiniz anlamına gelir. Bu işlemci aynı zamanda en çok ihtiyaç duyan iş parçacığına otomatik olarak geçiş yapan turbo boost’u da destekler.

Gördüğünüz gibi core i5, oyuncular için en iyi seçeneklerden biri.

Nvidia GeForce GTX 1660 Super GPU

En iyi oyun bilgisayarı oluşturmak için yüksek performanslı bir grafik kartı arayan oyuncular için cevap GeForce GTX 1660 SUPER. Bu yeni GPU, öncekine göre %20 performans artışı sağlar ve GTX 1060 6GB’tan beş kat daha hızlıdır.

1660 SUPER GPU, ödüllü Turing mimarisini temel alır ve ultra hızlı GDDR6 bellek kullanır. Güçlü performansı, günümüzün en popüler oyunlarına hakim olmasını sağlar.

HP Omen

HP Omen oyun bilgisayarı, şirketin en yeni ürünlerinden biridir. Adı, bir Yunan tanrıçası olan ve aynı zamanda “güç” anlamına gelen “alamet” kelimesinin bir oyunudur.

En yeni grafik kartları ve işlemcilerle birlikte gelir ve güçlü bir oyun makinesi isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu HP oyun dizüstü bilgisayarı GPU madenciliği için de iyidir. Çift çekirdekli işlemciye ve 64 GB DDR4 belleğe sahiptir.

Alienware Aurora Ryzen

Güçlü bir oyun deneyimi sunan bir masaüstü bilgisayar arayanlar için Alienware Aurora Ryzen Edition harika bir seçenektir. Bu masaüstü bilgisayarın AMD Ryzen işlemcisi, canlı oyun içeriği akışı için mükemmeldir.

Geniş ekranı ve şık tasarımı, bilgisayarını başka görevler için kullanmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

En iyi oyun bilgisayarından bekleyebileceğiniz özelliklerden bazıları şunlardır:

Dell Optiplex Tower Computer Desktop PC

En iyi oyun bilgisayarı yeni bir bilgisayar pazarındaysanız ve temel bilgilerin ötesine geçmek istiyorsanız, oyun amaçlı bir Dell Optiplex Tower Bilgisayar Masaüstü Bilgisayarı tam ihtiyacınız olan şey olabilir.

6 çekirdekli işlemci, 8 GB RAM ve tam kule kurulumuyla birlikte gelir, bu nedenle oyun veya ticari kullanım için mükemmeldir.

En kaliteli bileşenleri aynı zamanda iş kullanımı için mükemmel olmasına yardımcı olur ve 256 GB SSD depolaması ve 20. sınıf sürücüsü, oyun için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

En İyi Oyun Bilgisayarı Markası Nedir? En İyi Oyun Bilgisayarı Nasıl Oluşturulur? 2022