En iyi Mobil Uygulamalar nedir ?

En iyi Mobil Uygulamalar

En iyi mobil uygulamalar listemizde, bu yıla ve geçtiğimiz seneye damgasını vuran cep telefonu ve tablet uygulamalarını sizlere aktaracağız. Her sene olduğu gibi geçtiğimi sene de çok sık tercih edilen mobil uygulamalar belli oldu. Google tarafından hazırlanan liste Google Play Mağazalarında yer alan en iyi Andorid uygulamaları açıkladı. Bunun yanında Apple de kendi mağazasında en fazla tercih edilen uygulamaları seçti. İşte tüm bunlar üzerinden yapılan açıklamalar ve sonuçlarını yazımız üzerinde sizlere ifade edeceğiz. Geçtiğimiz senenin en fazla tercih edilen ve bu sene de çok sık tercih edilmeye devam eden uygulamaları sizlere tanıtacağız.

Tiktok

Mobil uygulamalar arasına son zamanlarda en popüler konumda yer alan Tiktok, video paylaşma ve oluşturma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda anlı yayın yapma özelliği de sunmaktadır. Dans, komedi, oyunculuk ve pek çok anlamda kısa videolar ile kullanıcılar yeteneklerini sergileyebilir. Çok geniş bir Pazar olması nedeniyle kısa süre içinde geniş kitlelere yayılmak da mümkün olur. Günümüzde tiktok üzerinden ünlü olan çok sayıda kişi vardır. 150 ülkede 1 milyar barajını aşan uygulama, Türkiye’de de çok yaygındır. Uygulamayı indirdikten sonra hesap açarak sizler de video yüklemeye başlayabilirsiniz. Sunulan seçeneklerin çok geniş olması imkanları da arttırır.

LOL: Wild Rift

Dünyanı en fazla oynanan oyun seçeneklerinden biri olarak dikkat çeken Lol bu sene de en fazla oynanan oyun olmayı başardı. En iyi mobil oyunlar listesinde yer alan oyunun mobil versiyonunu cep telefonlarınıza veya tabletlerinize indirmeniz mümkündür. Uygulama, oyun severler için yeni bir dünya sunmaktadır. LOL: Wild Rift hakkında bilgi almak için bizi takip edin.

Bumble

Tinder’a benzeyen bir tanışma uygulaması olan Bumble, yeni insanlar ile tanışmak için sizlere imkan sunuyor. Bölgenizde yer alan kişiler ile eşleşebilir ve onlarla bağlantı kurmanız mümkün olur. Uygulama diğer arkadaşlık uygulamaları ile benzerlik gösterir. Beğendiğiniz kişi ile eşleşirseniz onunla konuşmaya başlayabilirsiniz.

Clips

Clips Apple tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Video ve görselleri sosyal medyaya yüklemeden önce düzenleme imkanı tanır. Bu nedenle çok fazla tercih edilir. En iyi IOS uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir.

İnstagram

Her sene olduğu gibi instagram geçtiğimiz sene de en fazla tercih edilen mobil uygulamaların başında geliyor. Video, görsel paylaşma uygulaması olması ve yeniliklere açık olması bu denli tercih edilmesinin ana faktörüdür. 2018 senesinde 1 milyardan daha fazla kişi tarafından indirilme barajını açan uygulama günümüzün en popüler uygulaması olarak görülür.

Whatsapp

Whatsapp, her şeye rağmen en iyi  mobil uygulamalar listesinde en üst sıralarda yer almaktadır. Arkadaşlarınız ile iletişime geçmek ve onlarla devamlı olarak sohbet halinde olmak için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulama her ne kadar gizlilik ihlali konusunda bir dönem sorun çıkartsa da günümüzün en fazla kullanılan chat uygulaması olduğunun altını çizmek gerekiyor. Bunun ana nedeni ise kolay kullanım imkanı sunması ve insanlarda meydana gelen alışkanlıklardır.

En iyi mobil uygulamalar konusunda sizlere önemli bir liste sunduk. Bu liste sürekli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle bizi takip ederek dünyanın ve ülkemizin en fazla tercih edilen en iyi uygulamalarını anında öğrenebilirsiniz. Cep telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinden indireceğiniz bu uygulamalar çok farklı amaçlar ile de kullanılır. En etkili ve kaliteli mobil uygulama seçenekleri en iyiler sitemizde yer almaya devam etmektedir.

Sıradaki içerik:

En iyi Mobil Uygulamalar nedir ?