Coin Haberleri ve Kripto Para Dünyasına Genel Bir Bakış

Coin haberleri ve kripto para gündemlerini takip ediyorsanız, borsa dünyasına özel hazırladığımız bu içeriğimiz tam size göre.

Kripto para birimleri veya nümizmatik kitaplarla ilgileniyor musunuz? Öyleyse, coin haberleri ve nümizmatikleri birleştiren bir uygulama olan Coin News’i çok seveceksiniz. Kendinize özel favori listesi ayarlayabilir ve anında iletme bildirimleri alabilir, ayrıca nümizmatik kitapların incelemelerini okuyabilirsiniz.

Coin haberlerini yakından takip etmek için bu tarz uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Coin Haberleri Takip Etmek İçin; Coin News İyi Bir Uygulamadır

Kripto para birimlerini yakından hızlıca takip etmek için basit ve kullanışlı bir haber toplama uygulaması arıyorsanız, Coin News dikkate değer olabilir.

Bitcoinist, NewsBTC, Forbes, FXempire ve Business Insider dahil olmak üzere çeşitli kripto haber kaynaklarından makaleler sunar.

Kullanıcılar bilgisayar veya internet bağlantısı olmasa bile makaleleri okuyabilirler. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların kripto para birimleri hakkında en son haberleri içeren günlük bir haber bülteni almalarını sağlayan bir abonelik hizmeti içerir.

Coin haberleri uygulaması haber sunmanın yanı sıra mükemmel bir yatırım aracıdır.

Kripto para birimiyle ilgili son dakika haberlerini toplar ve bunları ilgili web sitelerine bağlar, böylece büyük bir duyuruyu veya güncellemeyi asla kaçırmazsınız.

Coin haberleri sürekli olarak güncellenir ve yeni haber kaynakları eklendikçe kaynak listesi büyür. CoinCodex ile 4.000’den fazla coin’i takip etmek de çok kolay. Ayrıca bir portföy yöneticisi ve anında iletme bildirimleri içerir.

Kripto para alanında yeniyseniz, coin haberleri harika bir seçenektir. Tüm kriptosferden son dakika haberlerini ve güncellemeleri okumanızı sağlar. Kenar çubuğu, haberleri yükseliş veya düşüş eğilimi de dahil olmak üzere farklı kriterlere göre görüntülemenizi sağlar.

Kullanıcılar ayrıca haberleri favori projelerine göre filtreleyebilir. Bu haber toplayıcı uygulaması aynı zamanda güçlü bir arama çubuğuna ve kullanıcıların haber konularına oy vermesini sağlayan bir özelliğe sahiptir.

Kullanıcılar ilgilendikleri kripto parayı seçerek beslemelerini özelleştirebilirler. Uygulama, Twitter ve Reddit dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya sitelerinden haberler sunarak kripto para birimi alanını takip eden insanlar için faydalı hale getirir.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve bir sıralama uyarı özelliği sunar, böylece kullanıcılar en sevdikleri kripto fiyatlarında değişiklik olduğunda uyarı alabilir. Ayrıca, ICO proje web sitelerine ve sosyal medya platformlarına bağlantıları vardır, bu nedenle kripto dünyasında neyin sıcak olduğunu takip etmek kolaydır.

Kripto para birimi için başka bir haber toplayıcı uygulaması Cryptopys. 100’den fazla kaynaktan gerçek zamanlı olarak haber toplar ve sıralar ve on sekizden fazla dile sahiptir. Uygulama, İngilizce, Portekizce ve Sırpça dahil olmak üzere birçok dili desteklemektedir. Ayrıca özel beslemeler ve anında iletme bildirimleri sunar.

Coin haberleri, kapsamlı içeriğinin yanı sıra yer imi, paylaşım ve çevrimdışı mod gibi özellikler de sunuyor.

Coin Haberleri Kullanıcıların bir yayın oluşturmasına olanak tanır

Kripto para birimi haberlerinden haberdar olmak isteyen kişilere yardımcı olmak için ücretsiz bir hizmet sunar. Bu hizmet 200’den fazla kripto para içerir ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca herhangi bir kategori için bir besleme oluşturabilir veya tek bir jetona odaklanabilirsiniz.

Örneğin, yalnızca bitcoin haberlerini takip etmek için bir besleme oluşturabilirsiniz. Bitcoin ile ilgili en son haberleri okumayı tercih ediyorsanız, gidilecek yer Coinbase.

Coin haberleri için ayrıca mevcut piyasa kapitalizasyonunu gösteren bir grafik sunar. Coinlib, tüm kripto dünyasına kapsamlı bir genel bakış sunan başka bir ücretsiz araçtır. Site, 4.000’den fazla farklı jetonu desteklediğinden, çok çeşitli madeni paraları takip etmek isteyen insanlar için idealdir.

Coin Haberleri Takibi Push Bildirimleri Sağlar

Ethereum Push Bildirim Hizmeti (EPNS), kullanıcıların kripto para birimi için önemli güncellemeleri doğrudan cüzdan adreslerine almalarını sağlar. Bu özellik, önemli gelişmeler ve etkili olaylar hakkında uyarı almalarını sağlar ve EPNS’nin piyasaya sürülmesine kadar eksikti.

EPNS’ye kadar kullanıcılar, en son gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını kontrol etmek zorunda kaldı. Ancak artık bu hizmet bu bildirimleri doğrudan cüzdan adresinize gönderebilir.

Coin haberleri üzerinde yeni protokol, push bildirimlerini destekleyen Web2 iletişim kanallarından daha güvenli olacak şekilde tasarlandı. Bu kanallar, geliştiriciler, NFT koleksiyonu kurucuları veya Web3 şirketlerinin çalışanları gibi davranan dolandırıcılar tarafından rahatsız edildi.

EPNS protokolü, daha fazla güvenlik sağlamanın yanı sıra, Web3 platformları arasında bildirim göndermeyi de mümkün kılar. Şu anda, hizmet dört milyon bildirim gönderdi. Teknolojisi Ethereum blok zincirinde yer almasa da, Web3 ekosistemi için hala gerekli bir bileşen olarak kabul edilir.

Coin haberleri Ethereum Anında Bildirim Hizmeti, hizmet sağlayıcılar ve kullanıcılar arasında kurallar tanımlayarak çalışır. Bu bildirimlerin sağlayıcıları kullanıcıları bilgilendirmek ister ve kullanıcılar bu bildirimleri faydalı bulurlarsa almak isterler. Denklemin her iki tarafı da farklı beklentilere sahiptir.

Bu yeni hizmet, kullanıcılar arasında kurallar ve tercihler tanımlayarak kripto para birimi haberlerini ve bilgilerinin daha kolay sindirilmesini sağlayacak. Ethereum platformu zaten bu konuda önde gelen bir örnektir. Prime time için hazır olmasa da, en son gelişmelerden haberdar olmak isteyenler için halihazırda geçerli bir çözüm.

Coin Haberleri Nümizmatik Kitap İncelemeleri Sağlar

Coin haberleri ve coinler üzerine Amerikan Nümizmatik Derneği makaleler, kitap incelemeleri ve konferans bildirileri yayınlamaktadır. ANS üyeleri, makalelerini yayınlanmak üzere göndermeye teşvik edilir. Dernek ayrıca kendi dergisi ve American Journal of Numismatics için makaleleri kabul etmektedir.

Yazarlar, makale gönderme yönergeleri ile ilgili soruları için yayın yönetmeni ile iletişime geçmelidir. Yayınlanmak üzere gönderilen tüm makaleler, yayınlanmadan önce hakem değerlendirmesinden geçer ve makaleler genellikle revizyondan sonra ek incelemeye tabi tutulur. Dernek, yayınlanmış makaleler veya kitaplar için yazarlara ödeme yapmaz.

Coin haberleri konusunda, dernek üyeleri Whitman Publishing ürünlerine özel erişime sahiptir ve dernek üyeleri için ücretsiz kitaplar sunar. Üyeler ayrıca herhangi bir Whitman satın alımında %10 indirim alırlar. dernek üyeleri, derneği desteklemek ve hobinin eğitimine yardımcı olmak için Whitman Publishing’den kitap satın almaya teşvik ediliyor.

Amerikan Nümismatik Derneği’nin resmi tedarikçisi Whitman Publishing, dernek üyeleri için özel bir indirim sunuyor. Dernek üyeliği ile nümizmatik kitap ve malzeme satın almak da mümkündür.

Sıradaki içerik:

Coin Haberleri ve Kripto Para Dünyasına Genel Bir Bakış