Arçelik TV Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır? Arçelik TV Yazılım Güncelleme İndirme ve Yükleme 2022

Arçelik TV yazılım güncelleme, muhtemelen duymuşsunuzdur ya da  Arçelik tv’niz için bir güncelleme yapmanız gerekmiş olabilir. Arçelik TV için, güncellemelerin en son sürümü nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz. Arçelik TV yazılım güncelleme haricinde ayrıca TF şasisi hakkında da bilgi edineceksiniz. Bu TV, bir TF kasası ile birlikte gelir. Otomatik yazılım güncellemeleri de dahil olmak üzere birçok harika özelliğe sahiptir. Bu güncellemeyi üreticinin web sitesinden veya şirketin web sitesinden indirebilirsiniz.

Arçelik TV Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Arçelik TV yazılım güncelleme: TF şasi

Arçelik TV’nizin donanım yazılımını güncellemeniz gerekiyorsa, bu basit adımları izlemelisiniz. İnternet’ten indirerek veya bir USB sürücüsünden kopyalayarak TV’nizin donanım yazılımını güncelleyebilirsiniz. Ürün yazılımınızı güncellemek için aktif bir İnternet bağlantınız olmalıdır. Firmware güncellemesini indirdikten sonra, çalışan bir USB cihazınız olduğundan emin olmanız gerekir. Arçelik TV Yazılım Güncelleme ve Donanım yazılımı güncelleme işlemi, TV’nizin modeline bağlı olarak yaklaşık beş dakika sürer.

Öncelikle, HbbTV özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. GF kasa ürünlerinde bu seçeneği varsayılan olarak açmalısınız. Ayrıca ortam ışığı sensörünü açabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ortam ışığı sensörü, TV’nizin arka ışık seviyesini ayarlar. Varsayılan ayar “Kapalı”dır. GF-şasi ürünlerinde EPG Doldurma Süresini de ayarlayabilirsiniz. EPG’yi erken başlatabilir ve sonunu GF-şasisinde erteleyebilirsiniz. Son olarak, BISS Anahtarını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellikler, uydudan yayınların şifresini çözmek için kullanışlıdır.

Arçelik TV Yazılım Güncelleme: Televizyon

Yakın zamanda bir Arçelik TV satın aldıysanız, yazılım güncellemesi düşünmelisiniz. Arçelik TV’nin donanım yazılımı, performansı artıran ve daha geniş bir içerik yelpazesiyle uyumluluğunu artıran güncellemeler içerir. Eski yazılımlardan farklı olarak, sistemi sıfırlamak veya yeni bir sürücü yüklemek gibi bir derdiniz olmayacak – tek yapmanız gereken Arçelik web sitesini ziyaret etmek.

Arçelik TV’nin en güncel yazılım sürümünü indirip kurmak için öncelikle sistem üzerinde bulunan Target klasörünü ürün koduna göre bulmanız gerekmektedir. Target klasörünü USB’nin ana dizinine kopyaladıktan sonra TV’nizin komut dosyalarını ve panel dosyalarını kontrol etmelisiniz. Paneller ve panel_4k klasörleri, her panel için yazılım ve komut dosyaları içerirken, Mboot klasörü, TV için önyükleme yazılımını içerir. Yüz Hz panel ayrıca yalnızca 100 Hz modellerinde bulunan bir Ursa klasörü içerecektir.

Arçelik TV Yazılım Güncelleme; CI Plus özelliğini etkinleştirmenin anahtarı, şifrelenmiş verileri depolamak için kullanılan CI kartıdır. Anahtar, bir televizyon modeline özgüdür. Ardından, CI kartı verileri ana IC’ye iletir. CI+, bilgisayar korsanlarının verilere erişmesini veya bunları değiştirmesini imkansız kılan ekstra bir güvenlik katmanına sahiptir. Aslında, CI kartı, TF kasası kullanan tüm ürünlerde standarttır.

Arçelik TV’nin Akilli Kumanda uygulaması, TV’yi klavye veya uzaktan kumanda ile uzaktan kontrol etmenizi sağlar. ARÇELİK TV yazılım güncellemesi Android marketten indirilip kurulabilir. Yükleme işlemi tamamlandığında sizi bilgilendirecektir. Hatta bu uygulamanın yardımıyla hatırlatıcılar ayarlayabilir ve olayları listeleyebilirsiniz. Yazılımın kurulumunda sorun yaşıyorsanız Google Play mağazasından Arçelik Akilli Kumanda uygulamasını dilediğiniz zaman açabilirsiniz.

Ekranınızı birisiyle paylaşmak istiyorsanız AirBeamTV uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu program, dizüstü bilgisayarınızı Arçelik TV’nize yansıtmanızı sağlar. Yazılımı kullanmak istemiyorsanız AirBeamTV’nin deneme sürümünü indirebilir ve dizüstü bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İşiniz bittiğinde yükleyici dosyasını kaldırdığınızdan emin olun. Bilgisayarınızın ekranında bir güncelleme mesajı alacaksınız.

Arçelik yazılımının yeni bir sürümünü arıyorsanız, şirketin web sitesini inceleyebilirsiniz. Web sitesi, TV’nizi yükseltmek için çeşitli araçlar ve yazılımlar sağlar. Yazılımın en son sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıları takip etmeniz yeterlidir. Arçelik TV Yazılım Güncellemesi Ücretsizdir

TF kasalı TF tv

Yeni bir Arçelik TF TV satın aldıysanız ve güncellenen yazılımla ilgili sorun yaşıyorsanız, doğrudan Arçelik’in web sitesinden indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken TF şasi yazılımının en son sürümünü indirmek. Bunu yaptığınızda, TV’niz en son yazılım güncellemesini otomatik olarak algılar ve avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz. Bu yeni yazılım güncellemesi de ücretsizdir ve web sitelerinden kolayca edinebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Arçelik TV Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır? Arçelik TV Yazılım Güncelleme İndirme ve Yükleme 2022